Karısını ve dört çocuğunu katletti

Savcı, daireye zorla girme belirtisi görülmediğini ve çocukların babasının orada olmadığını söyledi. Alarm, bir komşunun aileye birkaç kez ulaşmaya çalışması ve panjurların kapalı olduğunu görünce bir şeylerin ters gittiğine karar vermesi üzerine verildi. Kapı kolunda ve kapının önünde kan bulunduğu ve ardından polisin arandığı söylendi.

Polis, şüpheliyi takip etti ve onu Sevran yakınlarındaki babasının evinde tutukladı. Savcı Bladier, şüphelinin sabıka kaydı olmamasına rağmen daha önce yaşadığı bir aile içi şiddet vakası nedeniyle polis tarafından tanındığını söyledi. Savcının yaptığı açıklamaya göre 2019 yılında, çiftin üçüncü çocuğunun doğumuna bir ay kala, şüpheli partnerine bıçakla saldırdı.

Versailles adli polis teşkilatı cinayetleri araştırırken, Bladier, annenin ve 10 ve 7 yaşlarındaki en büyük iki kızının “çok sayıda bıçak yarası” aldığını söyledi. En küçükleri dört yaşında bir oğlan ve dokuz aylık bir bebeğin vücutlarında görünür herhangi bir yaraya rastlanmadı. Boğulmuş olabilecekleri şüphesiyle otopsilerinin çarşamba günü yapılacağı açıklandı. Komşular, 35 yaşındaki annenin “iyi biri olduğunu ve herkesle konuştuğunu” söyledi.

Bir komşu, şüphelinin sakin biri olduğunu, ancak işini kaybetmesinin ardından yaşadığı depresyondan dolayı “tedavi gördüğünü” söyledi. 2019’daki saldırının ardından anne suç duyurusunda bulunmadı ve eşinin o sırada akıl sağlığının yerinde olmaması nedeniyle dava düştü.

Bladier, dairede yapılan arama sırasında şüphelinin 2017 yılında bir psikiyatri hastanesine yatırıldığını ve sakinleştirici reçete edildiğini gösteren belgelerin bulunduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x