Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Hamlesiyle Yükselişe Geçti!

Emirates Integrated Telecommunications Company (EITC), Hedera Blockchain’in potansiyelinden yararlanmak için işbirliğine gidiyor. Telekom devi, bu doğrultuda Hashgraph Association ile bir ortaklık kurduğunu açıkladı. Ayrıca Hedera, Web3, kurumlar ve stablecoin ihraççıları için Stablecoin Studio açık kaynaklı çözümünü başlattığını duyurdu. Bu önemli gelişmelerin ardından altcoin fiyatı sıçradı.

Bu altcoin projesi telekom deviyle ortaklık kurdu!

Hashgraph Association, start-up’ların, işletmelerin ve hükümetlerin güvenilir, güvenli ve güçlendirilmiş bir dijital gelecek yaratmalarını sağlayan merkezi olmayan bir ekonomi inşa eden kar amacı gütmeyen bir kuruluş. Kuruluş, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Emirates Integrated Telecommunications Company’si (EITC) ile bir anlaşma imzaladı. Bu arada şirketin 9 milyondan fazla kullanıcısı ve 100 binden fazla işletmesi olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu işbirliği, Hedera Blockchain’in potansiyelini entegre etmesine ve kullanmasına yardımcı olacak.

Ortaklık, Hedera Blockchain için büyük bir adım. Çünkü, çeşitli kuruluşlar ağı benimsedikçe altcoin projesi kitlesel olarak kabul görecek. Ayrıca teknolojisini çok çeşitli endüstriler sağlık, eğitim, akıllı şehirler ve tarımda devrim yaratmak için kullanacak.

Hedera Stablecoin Studio’yu başlattı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Hedera, 13 Eylül’de Singapur’da düzenlenen Token 2049 etkinliği sırasında açık kaynaklı bir yazılım geliştirme kiti (SDK) olan Stablecoin Studio’yu duyurdu. Altcoin projesinin bu hamlesi, Web3 stablecoin platformlarının, kurumsal ihraççıların, işletmelerin ve ödeme sağlayıcılarının, Blockchain teknolojisinde teknik uzmanlık olmadan Hedera ağ hizmetlerini kullanarak stablecoin uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyor.

HBAR Vakfı Kurucu Ortağı ve CEO’su Shayne Higdon gelişmeye ilişkin olarak şunları söyledi:

Stablecoin’lerin ana akım ödemelerde ve kullanımda yaygın olarak benimsenmesi için, stablecoin ihracı ve yönetiminin her türlü kullanım durumu için özelleştirilebilir olması gerekir. Stablecoin Studio, bu programlanabilirliği sağlayarak şirketler, finans kurumları ve bireysel için modüler ve birlikte çalışabilir stablecoin çağını hızlandırıyor.

PayPal, JPMorgan ve diğerlerinin, uygulamaları oluşturmak ve yönetmek için Stablecoin Studio’dan yararlanması mümkün. Ayrıca, Hedera’ya özgü KYC/AML hesap bayrakları ve yapılandırmaları mevzuata uygunluk ve güvenlik sağlıyor. Buna ek olarak uzmanlara göre, Hedera’nın öngörülebilir ücretleri, yüksek programlanabilirliği ve sağlam ekosistem ortakları ağı, stablecoin ihracını ve yönetimini daha basit hale getiriyor.

Altcoin fiyatı gelişmeler sonrası yükselişe geçti

HBAR fiyatı gelişmelerden sonra yaklaşık %5 arttı. Altcoin, basın zamanında 0.04952 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,0466 ve 0,04952 dolar. Buna ilavete, işlem hacmi son 24 saatte yaklaşık %22 artış kaydetti. Bu da balinaların veya traderların fırsatı değerlendirdiğini gösteriyor.

HBAR günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x